YAYINLARIMIZ
KÜNYE

İcra Kurulu Başkanı:
M.CemBaşar
Yayın Direktörü:
Ferhan Kaya Poroy

Yazı İşleri Müdürü (Sorumlu):
Özgür Alev Tezcanlı

Grafik Tasarım:
Selma Övet Berber

Katkıda bulunanlar/Çeviri:
Ferhan Çamlıkaya

Ankara Temsilcisi:
Erdal İpekeşen
Telefon: 0312 207 00 71 - 0312 207 00 95

YÖNETİM
Genel Yayın Koordinatörü:
Yeşim Denizel

Projeler Direktörü(Tüzel Kişi Tem.):
Ferit Özkaşıkcı

Satış Direktörü:
Orhan Taşkın

Finans Direktörü:
Didem Kurucu

Kurumsal İletişim Müdürü :
Seren Urun

REKLAM
Reklam Grup Başkanı:
Koray Bilici

Grup Başkan Yardımcısı:
Neslihan Can

Satış Koordinatörü:

Ebru Elçi

Satış Müdürü:
Candice Roelens, İpek Tunalı

Teknik Müdür: Nusret Kırımlıoğlu
Telefon: 0212 336 53 60 - 3 hat
Faks: 0212 336 53 90
Reklam Rezervasyon Telefon: 0212 336 53 00 - 57 - 59
Faks: 0212 336 53 92 - 93
Ankara Reklam-Bölge Temsilcisi: Sezinur Balıkçıoğlu
Telefon: 0312 207 00 72 - 73
Hedef Sayfalar: Telefon: 0212 336 53 70
Faks: 0212 336 53 91

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ


ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

 


YÖNETİM YERİ: Trump Towers Kule 2 Kat: 21-24 34387 ŞİŞLİ-İSTANBUL
Telefon: 0212 410 35 06 Faks: 0212 410 35 37
e-posta: diabeticliving@doganburda.com

BASKI: Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj San. A.Ş.
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:16
Ümraniye/ İstanbul
Telefon: 0216 444 44 03 Faks: 0216 365 99 07-08
www.bilnet.net.tr
DAĞITIM: Yaysat A.Ş. Telefon: 0212 622 22 22
Yayın Türü: Yerel, süreli, dönemsel

DB Okur Hizmetleri Hattı: 0 212 478 0 300
e-posta: okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri Hatt›: 0212 478 0 300 Faks: 0212 410 35 12-13
abone@doganburda.com www.doganburda.com
Pazar hariç hergün saat 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir.


Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür: Stephen Lacy
İş Geliştirme Müdürü : John Zieser
Meredith Uluslararası Direktörü: Mike Lovell



Diabetic Living Dergisi Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından Meredith Corp. lisansıyla T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. 
Diabetic Living Dergisinde yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.