YAYINLARIMIZ
KÜNYE
YAYINCI
DOĞAN BURDA DERGİ
YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.

İCRA KURULU BAŞKANI
Cem M. Başar
YAYIN DİREKTÖRÜ Ferhan Kaya Poroy fkaya@doganburda.com
YAYIN YÖNETMENİ Ruken Akbay Gürtaş (Sorumlu)
rakbay@doganburda.com
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Deran Çetinsaraç dcetinsarac@doganburda.com
Kreatif Direktör Mazhar Bilgiç mbilgic@doganburda.com
SayFa TASARIMI Canan Nakip Yüksek cnakip@doganburda.com
MARKA MÜDÜRÜ Arzu Sözeri asozeri@doganburda.com
Haber EDİTÖRÜ Ayşegül Uyanık Örnekal auyanik@doganburda.com


KATKIDA BULUNANLAR
Aytaç Özkardaş Gozzi aytac.gozzi@gmail.com
Nevin Sarıpınar, Nilgün Yıldız Konakcı,
Şebnem Topallar, Ozan Kutsal

ANKARA TEMSİLCİSİ Erdal İpekeşen
Tel: 0312 207 00 70 - 207 00 95
YÖNETİM
Tüzel Kişi Temsilcisi M.Rauf Ateş
Finans Direktörü Didem Kurucu

REKLAM
Grup Başkanı Nisa Aslı Erten Çokça Grup Başkan Yardımcısı Neslihan Can
Satış Koordinatörü Dilhan Çekiçer, Seda Erdoğan Dal 
Satış Müdürleri İpek Tunalı, Hülya Hankendi
Reklam Teknik Ayfer Kaygun Buka Tel: 0212 336 53 62
Şaban Yazır Tel: 0212 336 53 61
Faks: 0212 336 53 90

Rezervasyon
Tel: 0212 336 53 00-57-59 Faks: 0212 336 53 92-93
Ankara Reklam Bölge Temsilcisi Sezinur Balıkçıoğlu Tel: 0312 207 00 72-73
Hedef Sayfalar
Tel: 0212 336 53 70 Faks: 0212 336 53 91
Trump Towers Kule 2, Kat: 24 34387 Şişli/İstanbul

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
ALMANYA Michael Neuwirth T. +49 89 9250 3629 Michael.Neuwirth@burda.com Julia Mund T +49 89 92 50 31 97 Julia.Mund@burda.com
AVUSTURYA Christina Bresler T +43 1 230 60 30 50 Christina.Bresler@burda.com
İsviçre Goran Vukota T. +41 44 81 02 146 goran.vukota@burda.com
Fransa/LÜksemburg Marion Badolle-Feick T. +33 1 72 71 25 24 marion.badolle-feick@burda.com
İtalya
Mariolina Siclari T. +39 02. 91 32 34 66
mariolina.siclari@burda.com
İngiltere/İrlanda Jeannine Soeldner
T. +44 20 3440 5832
jeannine.soeldner@burda.com
ABD+Kanada+Meksika
Salvatore Zammuto T. +1 212 884 48 24
salvatore.zammuto@burda.com


YÖNETİM YERİ
Trump Towers Kule 2, Kat: 21-24 34387 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 410 34 99 - 410 33 82 Faks: 0212 410 34 68
Baskı: Uniprint Basım San. Ve Tic. Aş.
Ömerli Mah. Hadımköy-İstanbul Cad. No: 159
34555 / İstanbul
Tel: 0212 798 28 40 pbx Faks: 0212 798 20 63 www.apa.com.tr
Dağıtım: Yaysat A.Ş. 0212 622 22 22 Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık
DB Okur Hizmetleri Hattı: (0 212) 478 0 300
okurhizmetleri@doganburda.com

DB Abone Hizmetleri Hattı:
(0 212) 478 0 300 Faks: (0 212) 410 35 12 - 13
abone@doganburda.com - www.doganburda.com
Her gün saat 09:00 - 22:00 arasında hizmet verilmektedir.
Formsanté dergisi Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Formsanté dergisinin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.