YAYINLARIMIZ
KÜNYE
İcra Kurulu Başkanı
M. Cem Başar

Yayın Direktörü
Murat Köksal

Yayın Yönetmeni
Prof. Dr. Köksal Bayraktar

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Fikret İlkiz

Muhabir
Bahar Mumcu

Yayın Kurulu
Prof. Dr. Köksal Bayraktar, Fikret İlkiz ,Zehra Kafkaslı, Erem Turgut Yücel

Görsel Yönetim
Bahadır Erşık, Murat Öksüz

 Kapak Tasarım
Naci Koç

Ankara Temsilcisi
Erdal İpekeşen Tel: 0 312 4671437 - 38 - 39

 YÖNETİM
Tüzel Kişi Temsilcisi
M.Rauf Ateş
Finans Direktörü
 Didem Kurucu

REKLAM

Reklam Grup Başkanı
Nisa Aslı Erten Çokça

Satış Koordinatörü
Menend Çerçioğlu
Nuray Berktav

Satış Müdürü
Beril Güroğlu
Özge Uluç

Teknik
Ayfer Kaygun-Şaban YAzır
Tel: 0 212 336 53 60 (3Hat) Faks: 0 212 336 53 90

Rezervasyon
Tel: 0 212 336 53 00- 57-59 Faks: 0 212 336 53 92-93

Ankara Reklam
 0 312 207 00 72 / 73

Hedef Sayfalar
 Tel: 0 212 336 53 70 Faks: 0 212336 53 91

Yönetim Yeri
 Trump Towers Kule 2 Kat 21-24 34387 Şişli - İstanbul Tel: 0 212 410 35 34 - 0 212 410 35 35 - 0212 410 35 40 Fax: 0 212 410 35 31

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ


ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

 


 Baskı-Cilt
 Ajans-Türk Gazetecilik Matbaacılık İnşaat San. A.Ş. İstanbul Yolu 7.km Necdet Evliyagil Caddesi No: 24 Batıkent / ANKARA

Dağıtım
Yaysat A.Ş. 0 212 622 22 22

Yayın Türü
Yerel, Süreli, Aylık

DB Okur Hizmetleri Hattı
 (0212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com

DB Abone Hizmetleri Hattı
(0212) 478 0 300 Fax: (0212) 410 35 12 - 13
abone@doganburda.com
www.doganburda.com
Pazar hariç hergün saat 09.00 - 18.00 arasında hizmet verilmektedir.

© - Güncel Hukuk dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Güncel Hukuk Dergisinin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illustrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz. GÜNCEL HUKUK "hakemli" bir dergidir.