YAYINLARIMIZ
KÜNYE

Yayıncı
Doğan Burda
Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A. Ş.

İcra Kurulu Başkanı
M.Cem Başar

Yayın Direktörü
Murat Köksal

Yayın Yönetmeni (sorumlu)
Kansu Şarman

Görsel Yönetmen
Tolga Çoruh

Yayın Kurulu
Prof. Dr. İlber Ortaylı, Prof. Dr. Nurhan Atasoy, Haluk Oral, Orhan Koloğlu, Erol Makzume,
Melih Şabanoğlu, Gazanfer İbar, Hıfzı Topuz, Erol Üyepazarcı

Marka Müdürü
Ayşegül Parlayan

Ankara Temsilcisi
Erdal İpekeşen
0 312 207 00 71 – 95
www.atlastarih.com / bilgi@atlastarih.com


Yönetim

Satış Direktörü ve Tüzel Kişi Temcilcisi
Mehmet Taşkın

Finans Direktörü
Didem Kurucu


Kurumsal İletişim Müdürü
Seren Urun

Reklam

Grup Başkanı
Nisa Aslı Erten Çokça

Grup Başkan Yardımcısı
Neslihan Can

Satış Koordinatörü
Suzan Özen

Satış Müdürü
Hatice Tarhan, Altuğ Selçuk

Rezervasyon
Tel: 0 212 336 53 00 - 57 - 59 - Faks: 0 212 336 53 92 - 93

Ankara Reklam Bölge Temsilcisi
 Sezinur Balıkçıoğlu
Tel: 0 312 207 00 72 - 73

Hedef Sayfalar
Tel: 0 212 336 53 70 - Faks: 0 212 336 53 91


Uluslararası Reklam Satış Temsilcilerimiz

ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

Yönetim Yeri

Trump Towers, Kule-2, Kat-21, 34387 Şişli, İstanbul
Tel: 0212 410 31 45 Faks: 0212 410 33 88

Baskı: Levent ofset / Le Color
Adres: Le Color Kağıt Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Fatih Cad. Karadal Sok. No:13 Merter- İstanbul- Türkiye- P.K.: 34169
Tel: 0212 637 15 30 Faks: 0212 637 22 98

Cilt: Le Color – Levent Print City
Tel: 0212 637 15 30

Dağıtım: Yaysat A.Ş.
(0 212) 622 22 22

Yayın Türü: Yerel, Süreli

© Atlas Tarih dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. Atlas dergisinin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş’ye aittir.

Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

DB Okur Hizmetleri Hattı: (0212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com

DB Abone Hizmetleri Hattı: (0212) 478 0 300 Fax: (0212) 410 35 12 -13 abone@doganburda.com www.doganburda.com

Pazar hariç hergün saat 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir.