YAYINLARIMIZ
KÜNYE
Doğan Burda
Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
Trump Towers Kule 2 Kat 21
34387 Şişli / İstanbul
Tel (Santral): 0212 410 32 00

YACHT TÜRKİYE
Tel: 0 212 410 34 48 Faks: 0 212 410 33 88
E-posta: yachtturkiye@doganburda.com

İcra Kurulu Başkanı:
M. Cem Başar

Yayın Direktörü:
Murat Köksal

Yayın Yönetmeni (Sorumlu):
Eyüp Özel
eozel@doganburda.com

Yazı İşleri Müdürü:

Kıvanç Özdal

kozdal@doganburda.com


Görsel Yönetmen:
Murat Öksüz
murat.oksuz@doganburda.com

Muhabir
İrem Orhan

Katkıda Bulunanlar:
Ali Boratav, Behzat Şahin, Bünyamin Sürmeli, Burcu Bostanoğlu, Cem Gürdeniz, Çiğdem Yurtsever, Deniz Kurt, Emin Kunt, Melda Onbaşyan, Onur Çakmak, Süha Umar, Talat Kırış, Tanıl Tuncel, DB İmaj


Ankara Temsilcisi:
Erdal İpekeşen
Tel: 0312 207 00 71-207 00 95

YÖNETİM
Tüzel Kişi Temsilcisi
M.Rauf Ateş
Finans Direktörü:
Didem Kurucu

REKLAM
Grup Başkanı:
Nisa Aslı Erten Çokça
Grup Başkan Yardımcısı:
Neslihan Can
Satış Müdürü:
Seda Erdoğan Dal
Satış Müdürü:
Altug Selçuk
İpek Tunalı

Reklam Teknik
Ayfer Kaygun-Şaban Yazır
Tel: 0212 336 53 60 (3 Hat) Faks: 0212 336 53 90

Rezervasyon
Tel: 0 212 336 53 00 -57-59
Faks: 0212 336 53 92-93

Ankara Reklam 0 312 207 00 72-73
Ankara Reklam Bölge Temsilcisi:
Sezinur Balıkçıoğlu

Hedef Sayfalar
Tel: 0 212 336 53 70
Faks: 0 212 336 53 91

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ

ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

 


BASKI
Bilnet Matbaacılık, Dudullu Org. San. Bölgesi 1. Cad No:16 Ümraniye İstanbul
Tel: 0216 444 44 03

Dağıtım:
Yaysat A.Ş. Tel: 0212 622 22 22
Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık
© Yacht Türkiye dergisi Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından TC. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. Yacht Türkiye dergisinin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.
www.doganburda.com

Doğan Burda Okur Hizmetleri Hattı
0 212 478 0 300
okurhizmetleri@doganburda.com
Doğan Burda Abone Hizmetleri Hattı Tel: 0 212 478 0 300
Faks: 0 212 410 35 12-13
abone@doganburda.com

Pazar hariç her gün saat 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir.
fipp üyesidir.