YAYINLARIMIZ
KÜNYE
YAYINCI
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve
Pazarlama A.Ş. Trump Towers Kule 2,
Kat: 21 - 24 34387 Şişli / İSTANBUL
T. 0212 410 33 84 - 86 F. 0212 410 33 79

İcra Kurulu Başkanı
M. Cem Başar

Yayın Direktörü
FERHAN KAYA POROY fkaya@doganburda.com

Yayın Yönetmeni (Sorumlu)
VECİHE SÖZERİ vsozeri@doganburda.com

Yazı Kurulu
BÜŞRA SARI bsari@doganburda.com
HÜLYA ÇAKIR hcakir@doganburda.com

Görsel Danışman
OYANPAKER oyapaker@gmail.com

Fotoğraflar
SEZER ALÇINKAYA, ÖZGÜR BAKIR,
AYŞE AŞÇI TÜKELER

Video Yönetmeni
ÇAĞNUR ÖZTÜRK cozturk@doganburda.com

Katkıda bulunanlar
SEVİM DEMİRCAN, FUNDA ÖZKAN, FEHİRE MISIRLI, CEMİLE KUŞ

Ankara Temsilcisi
ERDAL İPEKEŞEN
T. 0312 207 00 71 - 0312 207 00 95

YÖNETİM

Satış Direktörü ve Tüzel Kişi Temsilcisi
 MEHMET TAŞKIN

Finans Direktörü
 DİDEM KURUCU


Kurumsal İletişim Müdürü
SEREN URUN

REKLAM
Grup Başkanı
Nisa Aslı Erten Çokça

Satış Müdürleri
BERİL GÜROĞLU, İPEK TUNALI, ŞERİFE DÖKMETAŞ

Teknik 
Ayfer Kaygun-Şaban Yazır
T. 0212 336 53 60 - 3 hat F. 0212 336 53 90

REZERVASYON
T. 0212 336 53 00 - 0212 336 53 57 - 0212 336 53 59
F. 0212 336 53 92 - 0212 336 53 93
Ankara Reklam Bölge Temsilcisi
SEZİNUR BALIKÇIOĞLU
T. 0312 207 00 72 - 73
İzmir Reklam T. 0232 463 78 30
Hedef Sayfalar (Küçük ilanlar)
T. 0212 336 53 70 - 0212 336 53 91
F. 0212 336 53 91
Bölgeler Reklam Müdürü
Cengiz Güneş cgunes@doganburda.com
T. 0212 336 53 11

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ

ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

 


BASKI
Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj San. A.Ş.
Dudullu Org. San. Bölgesi 1.Cad. No:16 Ümraniye-İST
T. 0216 444 44 03 - F. 0216 365 99 07-08
www.bilnet.net.tr
DAĞITIM
Yaysat A.Ş. T. 0212 622 22 22
Yayın Türü Yerel, süreli, aylık © Lezzet Dergisi,
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
tarafından T.C. yasalarına uygun olarak
yayınlanmaktadır. Lezzet Dergisi’nin isim ve yayın
hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama
A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan haber, yazı,
fotoğraf, yemek tarifi, illüstrasyon ve konuların
her hakkı saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilerek
dahi alıntı yapılamaz.
DB Okur Hizmetleri Hattı
T. 0212 410 35 55 okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri Hattı
T. 0212 478 0 300 - F. 0212 410 35 12 - 13
abone@doganburda.com
www.doganburda.com pazar hariç her gün saat
09.00 - 18.00 arasında hizmet verilmektedir.
www.lezzet.com.tr
 FIPP üyesidir.
Zeynep Algın - zalgin@doganburda.com
Zeynep Algın - zalgin@doganburda.com

Rezervasyon: 
Tel: 0212 336 53 00
0212 336 53 57
0212 336 53 59 
Faks: 0212 336 53 92 / 0212 336 53 93

Rezervasyon: 
Tel: 0212 336 53 00
0212 336 53 57
0212 336 53 59 
Faks: 0212 336 53 92 / 0212 336 53 93