YAYINLARIMIZ
KÜNYE
YAYINCI
Doğan Burda
Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İcra Kurulu Başkanı
M. Cem Başar

Yayın Direktörü (Sorumlu)
M. Melda Narmanlı Çimen

Yayın Yönetmeni
Elif Günenç

Görsel Yönetmen
Ortam Şenol

Yazı İşleri
Begüm Çelebi, Revna Özcan, Gözde Yörükoğlu,
Mine Yaman, Yasemin Yolaçar, Rana Korgül,
Gökçe Ateş, Nilüfer Artunç, Pelin Özkul.

Ankara Temsilcisi
Erdal İpekeşen
Tel: (0312) 207 00 71 - 207 00 95

YÖNETİM

Tüzel Kişi Temsilcisi
M.Rauf Ateş

Finans Direktörü
Didem Kurucu

REKLAM
Grup Başkanı
Nisa Aslı Erten Çokça

Satış Koordinatörü
Menend Çerçioğlu, Nuray Berktav, ZEYNEP RENDECİ

Satış Müdürleri
 Beril Güroğlu, Şerife Dökmetaş, Özge Uluç

Teknik 
Ayfer Kaygun-Şaban Yazır
Tel: (0212) 336 53 60 - 3 hat Faks: (0212) 336 53 90

Rezervasyon
Tel: (0212) 336 53 00 - 57 - 59
Faks: (0212) 336 53 92 - 93
Ankara Reklam Tel: (0312) 207 00 72-73

Hedef Sayfalar
Tel: (0212) 336 53 70 Faks: (0212) 336 53 91
Adres
Trump Towers Kule 2, Kat: 21-24 34387
Şişli / İstanbul

YÖNETİM YERİ
Trump Towers Kule 2, Kat: 21-24 34387 Şişli / İstanbul
Tel: 0 212 410 32 00 Faks: 0 212 410 32 81
Baskı: Bilnet Matbaacılık Biltur Basım Yayın ve
Hizmet A.Ş. Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:16 Ümraniye, İSTANBUL
(Tel: 0216 444 44 03 Fax: 0216 365 99 07-08)
Dağıtım: Yaysat AŞ 0 212 622 22 22
Yayın Türü: Yerel, süreli, dönemsel
 FIPP üyesidir
Okur Hizmetleri Hattı
(0212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com
Abone Hizmetleri Hattı
(0212) 478 0 300 / Faks: (0212) 410 35 12 - 13
abone@doganburda.com www.doganburda.com
© Bride’s dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır.

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ


ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

 


Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her
hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.