YAYINLARIMIZ
KÜNYE
İCRA KURULU BAŞKANI 
M. Cem Başar

YAYIN DİREKTÖRÜ
Ferhan Kaya Poroy

YAYIN YÖNETMENİ
Gözde Kaynak (Sorumlu) gkaynak@doganburda.com

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Filiz Şeref fseref@doganburda.com

GÖRSEL YÖNETMEN
Koray Gökkaya koray@doganburda.com

SAYFA TASARIM
Alper Hamitoğlu ahamitoglu@doganburda.com

MARKA MÜDÜRÜ
Arzu Sözeri asozeri@doganburda.com

YAZI İŞLERİ
EDİTÖR
Ece Üremez
GÜZELLİK EDİTÖRÜ Gülru İncu
STİL SAYFALARI VE FOTOĞRAF Nevin Sarıpınar


KATKIDA BULUNANLAR
Anıl Can, Aslıhan Sever, Elif Edes Tapan, Erman İştahlı, Hakan Adil, Hakan Öztürk, Hande Göksan, İrem Akalın, Nurdan Usta, Pınar Aytaş, Semih Kanmaz, Serhat Hayri

Ankara Temsilcisi Erdal İpekeşen Tel: (0312) 207 00 70 (Direkt) 207 00 00/2259 (Sant) elele@doganburda.com

YÖNETİM 

SATIŞ DİREKTÖRÜ ve TÜZEL KİŞİ TEMSİLCİSİ
Mehmet Taşkın

FİNANS DİREKTÖRÜ 
Didem Kurucu


KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ
Seren Urun

REKLAM

REKLAM GRUP BAŞKANI 
Nisa Aslı Erten Çokça

GRUP BAŞKAN YARDIMCISI 
Neslihan Can

REKLAM SATIŞ KOORDİNATÖRÜ
Dilhan Çekiçer

SATIŞ MÜDÜRÜ 
Ecem Akgün, Hülya Hankendi

TEKNİK 
Ayfer Kaygun-Şaban Yazır


Rezervasyon Tel: (0212) 336 53 00-57-59 Faks: (0212) 336 53 92-9

Ankara Reklam Bölge Temsilcisi Sezinur Balıkçıoğlu Tel: (0312) 207 00 72-73

Hedef sayfalar Tel: (0212) 336 53 70 Faks: (0212) 336 53 91

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ


ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

 



YÖNETİM YERİ Trump Towers, Kule 2, Kat: 21-24, 34387 Şişli/İstanbul Tel: (0212) 410 34 81 Faks: (0212) 410 35 27

Baskı Cİlt APA Uniprint Basım Sanayi ve Ticaret AŞ Hadımköy İstanbul Asfaltı, Ömerli Köyü Çatalca/İstanbul Tel: (0212) 798 28 41

Dağıtım Yaysat A.Ş. (0212) 622 22 22 YAYIN TÜRÜ Yerel, süreli, aylık üyesidir.

 DB Okur Hizmetleri Hattı (0212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com

DB Abone Hizmetleri Hattı (0212) 478 0 300 Fax: (0212) 410 35 12-13 abone@doganburda.com/www.doganburda.com

Pazar hariç her gün saat 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir.