YAYINLARIMIZ
KÜNYE
Yayıncı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
İcra Kurulu Başkanı: Cem M. Başar
Yayın Direktörü: Ferhan Kaya Poroy
Yazı İşleri Müdürü (Sorumlu): Özgür Alev Tezcanlı
Grafik Tasarım: Selma Övet Berber
Katkıda bulunanlar/Çeviri: Gülderen Pamir
Ankara Temsilcisi: Erdal İpekeşen
Telefon: 0312 207 00 71 - 0312 207 00 95
YÖNETİM
Tüzel Kişi Temsilcisi: M.Rauf Ateş
Finans Direktörü: Didem Kurucu

REKLAM
Reklam Grup Başkanı: Nisa Aslı Erten Çokça
Grup Başkan Yardımcısı: Neslihan Can
Satış Koordinatörü
Dilhan Çekiçer, Zeynep Rendeci
Satış Müdürü
Beril Güroğlu, Şerife Dökmetaş, Hülya Hankendi
Reklam Teknik:
Ayfer Kaygun Buka 0212 336 53 62
Şaban Yazır 0212 336 53 61
Reklam Rezervasyon:
Telefon: 0212 336 53 00 - 57 - 59
Faks: 0212 336 53 92 - 93
Ankara Reklam-Bölge Temsilcisi: Sezinur Balıkçıoğlu
Telefon: 0312 207 00 72 - 73
Hedef Sayfalar:
Bölgeler Reklam Satış Sorumlusu: Dilek Ünlü
Telefon: 0212 336 53 72 - Faks: 0212 336 53 91

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
İTALYA: Mariolina Siclari
T. +39 02. 91 32 34 66 -
mariolina.siclari@burda<mailto:mariolina.siclari@burda.com>-vsg.it
ALMANYA: Julia Mund
T +49 89 92 50 31 97 - Julia.Mund@burda.com
Michael Neuwirth:
T. +49 89 9250 3629 -
michael.neuwirth@burda.com<mailto:julia.meinhold@burda.com>
İSVİÇRE: Goran Vukota
T. +41 44 81 02 146 -
goran.vukota@burda.com<mailto:goran.vukota@burda.com>
FRANSA/LUKSEMBURG: Marion Badolle-Feick
T. +33 1 72 71 25 24 - marion.badolle-feick@burda.com
<mailto:marion.badolle-feick@burda.com>
AVUSTURYA: Christina Bresler
T. +43 1 230 60 30 50 - Christina.Bresler@burda.com
İNGİLTERE/İRLANDA: Jeannine Soeldner
T. +44 20 3440 5832 - jeannine.soeldner@burda.com
<mailto:jeannine.soeldner@burda.com>
ABD/KANADA/MEKSİKA: Salvatore Zammuto
T. +1 212 884 48 24 - salvatore.zammuto@burda.com
<mailto:salvatore.zammuto@burda.com>


YÖNETİM YERİ: Trump Towers Kule 2 Kat: 21-24 34387 Şişli / İst.
Telefon: 0212 410 35 06 Faks: 0212 410 35 37
e-posta: burda@doganburda.com
BASKI: UNIPRINT Basım San. ve Tic. A.Ş.
Ömerli Mahallesi Hadımköy-İstanbul Cad. No:159
34555 İstanbul
TELEFON: 0212 798 28 40 FAKS: 0212 798 20 63
DA⁄ITIM: Doğan Dağıtım Satış Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri A.Ş. TEL: 0212 449 63 63
Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık

DB Okur Hizmetleri Hattı: 0 212 478 0 300
e-posta: okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri Hattı: 0212 478 0 300 Faks: 0212 410 35 12-13
abone@doganburda.com www.doganburda.com
Pazar hariç hergün saat 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir.

Burda Dergisi Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından Verlag Aenne Burda &Co. lisansıyla T.C. yasalarına uygun olarak
yayınlanmaktadır. Burda Dergisinde yayımlanan yazı, fotoğraf, harita illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.