YAYINLARIMIZ
KÜNYE
YAYINCI
Doğan Burda Dergi
Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İCRA KURULU BAŞKANI CEM M. BAŞAR
YAYIN DİREKTÖRÜ FERHAN KAYA POROY (Sorumlu)
fkaya@doganburda.com
YAYIN YÖNETMENİ SENEM BAL AY
sbal@doganburda.com
GÖRSEL YÖNETMEN MAZHAR B‹LG‹Ç
mbilgic@doganburda.com
EDİTÖRLER
AYNUR ERDEM
aerdem@doganburda.com
ZEYNEP GÜLER CEYLAN
zceylan@doganburda.com
SAYFA TASARIMI VEDAT ÖZDEM‹R
vozdemir@doganburda.com
YAZI İŞLERİ ASİSTANI BURÇAK fiENER
bsener@doganburda.com
MARKA MÜDÜRÜ ARZU SÖZER‹
asozeri@doganburda.com

KATKIDA BULUNANLAR
Avflar Gülener, Banu fiahin, Batuhan Çoban, Nurdan Usta, Saro Dadyan

ANKARA TEMSİLCİSİ Erdal İpekeşen
Tel: 0312 207 00 70

YÖNET‹M
SATIŞ DİREKTÖRÜ VE
Tüzel Kişi Temsilcisi Mehmet Taşkın
FİNANS DİREKTÖRÜ Didem Kurucu

KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ
SEREN URUN

REKLAM
REKLAM GRUP BAŞKANI NİSA ASLI ERTEN ÇOKÇA
GRUP BAŞKAN YARDIMCISI FUNDA BAYKAL
SATIŞ KOORDİNATÖRÜ SEDA ERDOĞAN DAL
SATIŞ MÜDÜRÜ ALTU⁄ SELÇUK, BURCU ACAVUT,
BERİL GÜROĞLU, ŞERİFE DÖKMETAŞ
REKLAM TEKNİK
AYFER KAYGUN BUKA Tel: 0212 336 53 62
fiABAN YAZIR Tel: 0212 336 53 61

REZERVASYON Tel: 0212 336 53 00-57-59
Faks: 0212 336 53 92-93
ANKARA REKLAM BÖLGE TEMSİLCİSİ
SEZ‹NUR BALIKÇIOĞLU Tel: 0312 207 00 72-73
HEDEF SAYFALAR Tel: 0212 336 53 70
Faks: 0212 336 53 91
Trump Towers Kule 2 Kat: 21-24,
34387, fiiflli, ‹stanbul

Uluslarası Reklam
Satış Temsİlcİlerİmİz
ITALYA: Mariolina Siclari T. +39 02 91 32 34 66
mariolina.siclari@burda.com
ALMANYA: Julia Mund T +49 89 92 50 31 97
Julia.Mund@burda.com
Michael Neuwirth T. +49 89 9250 3629
michael.neuwirth@burda.com
İSVİÇRE: Goran Vukota T. +41 44 81 02 146
goran.vukota@burda.com
FRANSA/LUKSEMBURG: Marion Badolle-Feick
T. +33 1 72 71 25 24 marion.badolle-feick@burda.com
AVUSTURYA: Christina Bresler T +43 1 230 60 30 50
Christina.Bresler@burda.com
İNGİLTERE / İRLANDA: Jeannine Soeldner
T. +44 20 3440 5832 jeannine.soeldner@burda.com
ABD / KANADA / MEKSİKA: Salvatore Zammuto
T. +1 212 884 48 24 salvatore.zammuto@burda.com

YÖNETİM YERİ
Trump Towers Kule 2 Kat: 21-24, 34387, fiiflli, ‹stanbul
Tel: 0212 410 34 16 Faks: 0212 410 34 12
E-posta: istlife@doganburda.com
BASKI Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş
Dudullu Organize San. Bölgesi 1.Cad. No:16 Ümraniye-İSTANBUL
Tel: 444 44 03 • Fax: (0216) 365 99 07-08 • www.bilnet.net.tr
Sertifika No: 31345
DAĞITIM Doğan Dağıtım 
Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık


© İstanbul Life dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. İstanbul Life
dergisinin isim ve yayın hakkı, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, illüstrasyon, harita ve konuların her hakkı saklıdır. izinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

DB OKUR HİZMETLERİ HATTI
0212 478 03 00, okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri Hatt›: 0212 478 03 00, Faks: 0212 410 35 12-13
abone@doganburda.com www.doganburda.com
Pazar hariç her gün 09:00-22:00 saatlerinde hizmet verilmektedir.