YAYINLARIMIZ
KÜNYE
İcra Kurulu Başkanı 
M. Cem Başar

Yayın Direktörü (Sorumlu) 
M. Rauf Ateş

Yayın Koordinatörü
Ebru Fırat Tayman

Yayın Yönetmeni 
Nilüfer Gözütok Ünal

Görsel Yönetmen 
Murat Engin Bilgin

Katkıda bulunanlar 
Sedef Seçkin Büyük, Ayçe Tarcan, Fatoş Bozkurt, Gözde Yeniova, Hande Yavuz, Özlem Aydın Ayvacı, Elçin Cirik, Ayşegül Sakarya, Özlem Bay
Grafik Yaman Tetik
Fotoğraflar Gökhan Çelebi, Hüseyin Öngen
Ankara Temsilcisi Erdal İpekeşen 
Tel: 0 312 207 00 95

Yönetim
 Tüzel Kişi Temsilcisi
M.Rauf Ateş

Finans Direktörü
Didem Kurucu


Reklam Grup Başkanı 
Nisa Aslı Erten Çokça

Satış Koordinatörü
Nursel Yavuz
Seda Erdoğan Dal
Suzan Özen
Zeynep rendeci

Satış Müdürü
Altuğ Selçuk, Beril Güroğlu, Şerife Dökmetaş, Burcu Acavut

Teknik
Ayfer Kaygun-Şaban Yazır

Tel: 0 212 336 53 60-(3 hat) Faks: 0 212 336 53 90
Rezervasyon 
Tel: 0 212 336 53 00-57-59 Faks: 0 212 336 53 92-93
Ankara Bölge Temsilcisi Sezinur Balıkçıoğlu 
Tel: 0 312 207 00 72 - 73 
Hedef Sayfalar 
Tel: 0 212 336 53 70 Faks: 0 212 336 53 91
Trump Towers Kule 2 Kat 24 34387 Şişli / İstanbul

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ

ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

 


Yönetim Yeri
Trump Towers Kule 2 Kat 21-24 34387 Şişli / İstanbul
Tel: 0 212 410 35 74 / Faks: 0 212 410 33 57
Baskı Doğan Ofset Yayıncılık ve Matbaacılık A.Ş
Sanayii Mahallesi 1650. Sokak No :2
Doğan Medya Tesisleri Esenyurt İstanbul
Tel: 0212 622 19 00
Dağıtım Yaysat A.Ş. Tel: 0 212 622 22 22
Yayın Türü Yerel, süreli, üç aylık


Start Up Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. Start Up’ın isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş’ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

DB Okur Hizmetleri hattı Tel: 0212 478 03 00
okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri hattı 
Tel: 0212 478 03 00 Faks: 0212 410 35 12-13
abone@doganburda.com
Pazar hariç her gün saat 09.00-18.00 arasında 
hizmet verilmektedir.