YAYINLARIMIZ
KÜNYE

Yayıncı

Doğan Burda  Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş

 

İcra Kurulu Başkanı   

M. Cem Başar

Yayın Direktörü ve Tüzel Kişi Temsilcisi 

M. Rauf Ateş

Yayın Danışmanı   

Talat Yeşiloğlu

Yayın Yönetmeni
Şeyma Öncel Bayıksel

Görsel Yönetmen

    A. Bertuğ Patır

Katkıda bulunanlar   

Nilüfer Gözütok, Özlem Aydın Ayvacı,
Elçin Cirik, Ayçe Tarcan Aksakal,
Mehmet Yaşin

Sayfa Yapımcısı   

Ozan Gürel

Grafik Tasarım

  Yaman Tetik

Fotoğraflar

    Gökhan Çelebi,
Hüseyin Öngen

 

Ankara Temsilcisi

    Erdal İpekeşen

Tel: 0 312  207 00 95

 

ceolife@doganburda.com

 

Baskı

   APA Uniprint Basım San.  ve Tic. A.Ş. 

Hadımköy İstanbul Cad. Ömerli Mahallesi No:159  34555 Arnavutköy / İST / TÜRKİYE

Tel: 0 212 798 28 40   Faks: 0 212 798 20 63

 Dağıtım   Yaysat A.Ş.  Tel: 0 212 622 22 22

 

Yönetim

 Finans Direktörü  Didem Kurucu

 

Reklam

Grup Başkanı  Nisa Aslı Erten Çokça

Satış Koordinatörü  

Nursel Yavuz, Zeynep Rendeci, Haluk Demir

Satış Müdürü

Burcu Acavut, Beril Güroğlu 
Şerife Dökmetaş, Altuğ Selçuk

Teknik 
Ayfer Kaygun-Şaban Yazır
Tel: 0 212 336 53 60-(3 hat)   Faks:  0 212 336 53 90

 

Rezervasyon 
Tel: 0 212 336 53 00-57-59  Faks:  0 212 336 53 92-93

Ankara Bölge Temsilcisi  Sezinur Balıkçıoğlu    
Tel: 0 312 207 00 72-73

Hedef Sayfalar

  Tel: 0 212 336 53 70   Faks:  0 212 336 53 91

Bölgeler Reklam Satış Sorumlusu   Dilek Ünlü
Tel: 0 212 336 53 72

 

DB Okur Hizmetleri hattı 

 Tel: 0212 478 03 00

okurhizmetleri@doganburda.com

DB Abone Hizmetleri hattı 

Tel: 0212 478 03 00 

Faks: 0212 410 35 12-13    abone@doganburda.com

Her gün saat 09.00-22.00 arasında hizmet verilmektedir.

 

Yönetim Yeri
Trump Towers, Kule 2, Kat: 21-24, 34387, Şişli-İSTANBUL

Tel: 0 212  410 32 28     Faks: 0 212 410 32 27

 

Yayın Türü 

 Yerel, süreli, üç aylık Fibb üyesidir

 

Uluslararası Reklam Satış Temsilcilerimiz



ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

 

CeoLife Dergisi Doğan Burda Dergi
Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. CeoLife Dergisi’nin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş’ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. izinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.