YAYINLARIMIZ
KÜNYE

YAYINCI
Doğan Burda
Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İcra Kurulu Başkanı
M. Cem Başar

Yayın Direktörü (Sorumlu)
M. Melda Narmanlı Çimen

Yayın Yönetmeni
Yeşim Nur Mantaş

Görsel Yönetmen
Yusuf Akan

Yazı İşleri Müdürü
Figen Nalan Özkan
Gökçe Ateş Kantarcı

Haber Müdürü
Kemal Atılgan


Editörler/Yazı İşleri
 Sinem Kın, B. Nazlan Üregül
Ersin Parmaksız (Redaksiyon)

Haber Merkezi
 Göksel Menteşoğlu,
Bülent Kaya, Mustafa Cantürk

Katkıda bulunanlar 
Yasemin Yolaçar (Moda), Ersin Süzer (Entertainment)

Grafik-Tasarım
Göktay Çuhadar


Ankara Temsilcisi
Erdal İpekeşen
Tel: (0312) 207 00 71 - 207 00 95

YÖNETİM

Satış Direktörü ve Tüzel Kişi Temsilcisi
Mehmet Taşkın

Finans Direktörü
Didem Kurucu

Kurumsal İletişim Müdürü
Seren Urun

REKLAM
Grup Başkanı
Nisa Aslı Erten Çokça

Grup Başkan Yardımcısı
Neslihan Can

Satış Koordinatörü
Suzan Özen, Dilhan Çekiçer

Satış Müdürü
Ecem Akgün, Hülya Hankendi

Teknik 
Ayfer Kaygun-Şaban Yazır
Tel: (0212) 336 53 60 - 3 hat Faks: (0212) 336 53 90

Rezervasyon
Tel: (0212) 336 53 00 - 57 - 59 Faks: (0212) 336 53 92 - 93

Ankara Reklam Bölge Temsilcisi
Sezinur Balıkçıoğlu
Tel: (0312) 207 00 72-73

Hedef Sayfalar
Tel: (0212) 336 53 70 Faks: (0212) 336 53 91

Bölgeler Reklam Müdürü
Dilek Ünlü (0212) 336 53 72)
Adres
Trump Towers Kule 2, Kat: 21-24 34387 Şişli / İstanbul

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ

ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com


YÖNETİM YERİ
Trump Towers Kule 2, Kat: 21-24 34387 Şişli / İstanbul
Tel: 0 212 410 32 00 Faks: 0 212 410 32 81
Baskı: Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj San. A.Ş. Tel: 0 216 444 44 03
Dağıtım: Yaysat AŞ 0 212 622 22 22
Yayın Türü: Yerel, süreli, haftalık
Fibb üyesidir.

Okur Hizmetleri Hattı
(0212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com
Abone Hizmetleri Hattı
(0212) 478 0 300 / Faks: (0212) 410 35 12 - 13
abone@doganburda.com www.doganburda.com

© HELLO! Dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
tarafından Hello Limited lisansıyla T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır.
Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı
saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

HELLO! is a trademark of HOLA, S.A. All rights reserved. Reproduction in
whole or in part without written permission is strictly prohibited.
HOLA, S.A.; Miguel Angel, 1, Madrid, Spain 28010.