YAYINLARIMIZ
KÜNYE
Yayıncı
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İcra Kurulu Başkanı
M.Cem Başar

Yayın Direktörü
Murat Köksal

Yayın Danışmanı
Mehmet Yaşin

Yayın Yönetmeni
Cenk Kansu Şarman (ksarman@doganburda.com)


Yazı İşleri Müdürü (Sorumlu): Mustafa Türker Erşen (tersen@doganburda.com)

Haber Müdürü: Nazlı Kurt (nkece@doganburda.com)
Görsel Yönetmen: Tolga Çoruh
Araştırma:Tevfik Taş
Foto Muhabiri: Turgut Tarhan
Sayfa Yapım: Bahadır Erşık


Fotoğraf Kurulu
Gökhan Tan, Yasin Akgül, Sinan Anadol, Ali Murat Atay, Servet Dilber, Şebnem Eraş, Umut Kaçar, Selim Kaya, İzzet Keribar, Ali Ethem Keskin, Zafer Kızılkaya, Ufuk Sarışem
Tolga Sezgin, Cüneyt Oğuztüzün, Hakan Öge, Mustafa Seven, Kerem Yücel

Yazı Kurulu
Füsun Arman, Rüstem Aslan (Arkeoloji), Oya Ayman, Cenk Durmuşkahya, Şahin Ekşioğlu, Yard.Doç.Dr. Yıldırım Güngör, Nedim Gürsel, Doc.Dr. Necmi Karul, Serkan Ocak
 Prof.Dr. İlber Oltaylı, Tülay Zihli Özgür, Ayşegül Parlayan, Selcen Pirge, Yeşim Pütgül, Melih Şabanoğlu, Mehmet Sait Taşkıran

Katkıda Bulunanlar
Doç. Dr. Mehmet Ö. Alkan, Yusuf Aslan, Tahsin Ceylan, Erol İğde, Selim Kaya, F.Melike Sümertaş, Svetoslav Spasov, Ergün Veren

Ankara Temsilcisi: Erdal İpekeşen
0 312 207 00 71 - 95
atlas@doganburda.com www.atlasdergisi.com

Yönetim

Tüzel Kişi Temsilcisi: M.Rauf Ateş
Finans Direktörü: Didem Kurucu

Reklam
Grup Başkanı: Nisa Aslı Erten Çokça
Grup Başkan Yardımcısı: Neslihan Can
Satış Koordinatörü: Suzan Özen - Haluk Demir -  Nursel Yavuz
Satış Müdürü: Hatice Tarhan, Altuğ Selçuk, Burcu Acavut
Tel: 0 212 336 53 60 - 3 hat Faks: 0 212 336 53 90

Rezervasyon: Tel: 0 212 336 53 00 - 57 - 59 - Faks: 0 212 336 53 92 - 93
Ankara Reklam Bölge Temsilcisi: Sezinur Balıkçıoğlu Tel: 0 312 207 00 72 - 73
Hedef Sayfalar: Tel: 0 212 336 53 70 - Faks: 0 212 336 53 91

Uluslararası Reklam Satış Temsilcilerimiz

ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

Baskı
Doğan Ofset Yayıncılık ve Matbaacılık A.Ş.
Sanayi Mahallesi 1650. Sokak No: 2 Doğan Medya Tesisleri
Esenyurt/İSTANBUL Tel: 0 212 622 19 00
Dağıtım: Yaysat A.Ş.
0 212 622 22 22
Yayın Türü: Yerel, Süreli, Aylık  fipp
üyesidir


© Atlas dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır.
Atlas dergisinin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş’ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.

DB Okur Hizmetleri Hattı: 0 212 478 0 300
okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri Hattı: 0 212 478 0 300
Faks: 0 212 410 35 12-13
abone@doganburda.com - www.doganburda.com
Pazar hariç her gün saat 09:00 - 18:00 arasında hizmet verilmektedir.