YAYINLARIMIZ
KÜNYE

İcra Kurulu Başkanı:
M. Cem Başar
Yayın Direktörü:
Ferhan Kaya Poroy
Yayın Yönetmeni (Sorumlu):
Çağlan Tekil
Görsel Yönetmen:
Mazhar Bilgiç
Marka Müdürü:
Arzu Sözeri
Muhabir:
Sadi Tirak

Katkıda Bulunanlar:
Arzu Dalyan
Bekir Özgür Aybar
Çetin Cem Yılmaz
Doğu Yücel
Erdem Tatar
Ergün Arsal
Fulin Aktuna
Göksu Çağlar
Özgür Yılgür


Ankara Temsilcisi:
Erdal İpekeşen 0 (312) 207 00 71-207 00 95 bluejean@doganburda.com

YÖNETİM
 
Satış Direktörü ve Tüzel Kişi Temsilcisi 
Mehmet Taşkın
Finans Direktörü:
Didem Kurucu

Kurumsal İletişim Müdürü
Seren Urun

REKLAM

Reklam Grup Başkanı:
Nisa Aslı Erten Çokça
Grup Başkan Yardımcısı:
Neslihan Can
Satış Koordinatörü:
Dilhan Çekiçer
Satış Müdürü:
Hülya Hankendi

Teknik 
Ayfer Kaygun Buka, Şaban Yazır
Tel: 0 212 336 53 60 (3 hat) Fax: 0 212 336 53 90

Rezervasyon: Tel: 0212 336 53 00 - 57- 59 Fax: 0212 336 53 92 - 93

Ankara Reklam: 0 (312) 207 00 72-73

Hedef Sayfalar: Tel: 0 212 336 53 70 Fax: 0 212 336 53 91

Kuştepe Mahallesi, Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule:2 Kat:23 Mecidiyeköy-Şişli

Doğan Burda Okur Hizmetleri Hattı 0 212 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com

Doğan Burda Abone Hizmetleri Hattı 212 478 0 300 Fax: 0 212 410 35 12 - 13 abone@doganburda.com www.doganburda.com
Pazar hariç her gün 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir.

BASKI EVOS Basım Yayın Ltd. Şti. İstanbul Yolu 7. Km Necdet Evliyagil Cad. No: 24 Batıkent

 ANKARA TEL: 0312 278 49 61

DAĞITIM Yaysat A.Ş. Tel: 0212 622 22 22

Yayın Türü: Yerel Süreli Aylık

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ


ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

 


Blue Jean dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Blue Jean dergisinin yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir.
Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.