YAYINLARIMIZ
KÜNYE

İcra Kurulu Başkanı
M. Cem Başar
Yayın Direktörü
Ferhan Kaya Poroy

Yayın Yönetmeni (Sorumlu)
Nilgün Konakçı

Yazı işleri Müdürü Yardımcısı
İpek Koşan

Kreatif Direktör
Mazhar Bilgiç

Görsel Yönetmen
Alper Hamitoğlu

Yazı Kurulu
Fatma Karaca Meşe

Katkıda Bulunanlar
Funda Afşar (Stil)
Öznur Nizam

Marka Müdürü
Arzu Sözeri

Ankara Temsilcisi
Erdal İpekeşen Tel: 0 312 207 00 71-95

YÖNETİM

Tüzel Kişi Temsilcisi
M.Rauf Ateş

Finans Direktörü
 Didem Kurucu


REKLAM

Reklam Grup Başkanı
Nisa Aslı Erten Çokça
Grup Başkan Yardımcısı
Neslihan Can

Satış Koordinatörü
Dilhan Çekiçer
Satış Müdürü
Hülya Hankendi

Teknik 
Ayfer Kaygun-Şaban Yazır
Tel: 0 212 336 53 60 (3Hat) Faks: 0 212 336 53 90

Rezervasyon
Tel: 0 212 336 53 00-57-59 Faks: 0 212 336 53 92-93

Ankara Reklam
Tel: 0 312 207 00 72-73

Hedef Sayfalar
Tel: 0 212 336 53 70 Faks: 0 212 336 53 91

Adres
Maya Akar Center, Kat:7 Büyükdere Cad. No:100-102 34394 Esentepe/İstanbul

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ


ITALYA

Mariolina Siclari

T.  +39 02 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

 

ALMANYA

Julia Mund

T +49 89 92 50 31 97

Julia.Mund@burda.com

 

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

 

İSVİÇRE

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

 

FRANSA/LUKSEMBURG

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

 

AVUSTURYA

Christina Bresler

T +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

 

İNGİLTERE / İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

 

ABD / KANADA / MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

 

Yönetim Yeri 
Trump Towers, Kule 2, Kat:21-24, 34387, Şişli, İstanbul. Telefon: 0 212 410 34 09 - 2 hat Faks: 0 212 410 32 69

 Baskı
 Doğan Ofset 0 212 622 19 00 Dağıtım: Yaysat A.Ş 0 212 622 22 22

 © Hey Girl dergisi, Doğan Burda Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Hey Girl dergisinin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş'ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz. 

Doğan Burda Okur Hizmetleri Hattı 
(0 212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com 

Doğan Burda Abone Hizmetleri Hattı 
(0 212) 478 0 300 Fax: (0 212) 410 35 12-13
 abone@doganburda.com www.doganburda.com 

Pazar hariç hergün saat 09.00-18.00 arasında hizmet verilmektedir.