YAYINLARIMIZ
  • MAISON FRANÇAISE HAKKINDA
  • KÜNYE
  • DÖNEMSEL YAYINLAR
  • YAYIN EKLERİ
KÜNYE
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
İcra Kurulu Başkanı: Cem M. Başar
Yayın Direktörü (Sorumlu): M. Melda Narmanlı Çimen (mcimen@doganburda.com)
Yayın Yönetmeni: Esra Aytekin (eaytekin@doganburda.com)
Yazı İşleri Müdürü: Naz Gürlek (ngurlek@doganburda.com)
Görsel Yönetmen: Aslı Çitoğlu (acitoglu@doganburda.com)
Dosya ve Ekler Editörü: Merve Öztürk Kara (mozturk@doganburda.com)
Konular Editörleri: Selin Cebecioğlu (scebecioglu@doganburda.com),
İrem Somer (isomer@doganburda.com)
Grafik-Tasarım: Gamze Sevindik
Katkıda Bulunanlar: Yasemin Aksoy, Nilüfer Artunç, A. Selen Selçuk,
Rana Korgül, Melda Onbaşyan, Serpil Bozhalil, Gökçe Burdurlu Cömert.
Marka Müdürü: Nihal Ayan
Ankara Temsilcisi: Erdal İpekeşen, Tel: (0312) 207 00 71 - 207 00 95
maison@doganburda.com
YÖNETİM
Satış Direktörü ve Tüzel Kişi Temsilcisi: Mehmet Taşkın
Finans Direktörü: Didem Kurucu
REKLAM
Reklam Grup Başkanı: Nisa Aslı Erten Çokça
Grup Başkan Yardımcısı: Funda Baykal, Tel: (0212) 336 53 30 (fbaykal@doganburda.com)
Satış Koordinatörü: Menend Çerçioğlu, Tel: (0212) 336 53 26 (mcercioglu@doganburda.com)
Nuray Berktav, Tel: (0212) 336 53 27 (nberktav@doganburda.com)
Satış Müdürü: Nurcan Polat, Tel: (0212) 336 53 76 (npolat@doganburda.com)
Ankara Reklam Bölge Temsilcisi: Sezinur Balıkçıoğlu, Tel: (0312) 207 00 72-73
Reklam Teknik: Ayfer Kaygun Buka, Tel: (0212) 336 53 62
Şaban Yazır, Tel: (0212) 336 53 61
Kurumsal İletişim Müdürü: Seren Urun, Tel: (0212) 336 53 10
Rezervasyon: Tel: (0212) 336 53 00-57-59 / Faks: (0212) 336 53 92-93
Hedef Sayfalar: Tel: (0212) 336 53 70 Faks: (0212) 336 53 91
ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
Almanya(Merkez): Vanessa Noetzel, (+49) 89 9250 3532, vanessa.noetzel@burda.com
Michael Neuwirth, (+49) 89 9250 3629, michael.neuwirth@burda.com
İtalya: Uluslararası Reklam Satış Direktörü Mariolina Siclari, (+39) 02 9132 3466, mariolina.siclari@burda.com
Avusturya-İsviçre: Goran Vukota, (+41) 44 8102 146, goran.vukota@burda.com
Fransa-Lüksemburg: Marion Badolle-Feick, (+33) 1 7271 2524, marion.badolle-feick@burda.com
İngiltere-İrlanda: Jeannine Soeldner, (+44) 20 3440 5832, jeannine.soeldner@burda.com
ABD-Kanada-Meksika: Salvatore Zammuto, (+1) 212 884 48 24, salvatore.zammuto@burda.com
YÖNETİM YERİ
Trump Towers, Kule 2, Kat: 21-24, 34387, Şişli, İstanbul. Tel: (0212) 410 33 64-95 Faks: (0212) 410 33 51
Baskı: Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş., Dudullu Organize San. Bölgesi, 1. Cad., No: 16,
Ümraniye, İstanbul. Tel: 444 44 03 Faks: (0216) 365 99 07-08 www.bilnet.net.tr
Dağıtım: Doğan Dağıtım Satış Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık Ve Tahsilat Sistemleri A.Ş,
Tel: (0212) 449 63 63
Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık
Abonelik için: www.doganburda.com

FIPP üyesidir.

© Maison Française Dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından Groupe Express lisansıyla T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır.
Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.
Maison Française est édité par Groupe Express-Expansion. Société anonyme a directoire et conseil de surveillance au capital de 5.645.00 Euro. Président du Directoire: Dennis Jeambar.
Siège Social: 17, rue de l’Arrivée, 75733 Paris Cedex 15. Principal actionnaire: Socpresse, 12, rue de Presbourg, 75016, Paris.
DB Okur Hizmetleri Hattı (0212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com.tr
DB Abone Hizmetleri Hattı Tel: (0212) 478 0 300 Faks: (0212) 410 35 12 - 13 abone@doganburda.com.tr www.doganburda.com
Pazar hariç her gün saat 09.00-22.00 arasında hizmet verilmektedir.