YAYINLARIMIZ
KÜNYE

Doğan Burda
Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İcra Kurulu Başkanı Cem M. Başar
Yayın Direktörü M. Melda Narmanlı Çimen
(mcimen@doganburda.com)
Yayın Yönetmeni (Sorumlu) Sevda Barandır Sungurtekin (sbarandir@doganburda.com)
Yazı işleri Müdürü Günseli Karsan Büyüksağiş
(gbuyuksagis@doganburda.com)
Görsel Yönetmen Deniz Demiryılmaz
(ddemiryilmaz@doganburda.com)
Konular Editörü Pelin Özkul
(pozkul@doganburda.com)
Editör İlke Yılmaz (iyilmaz@doganburda.com)
Katkıda Bulunanlar Belçim Sarıeyyüpoğlu, Ercan Uğurlu, Güneş Ulukuş, Tacihan Yongacı, İnci Bak, Emre Özgüder, Hande Göksan, Banu Şahin, Ahmet Gül, Fevzi Ondu.
Marka Müdürü Nihal Ayan (nayan@doganburda.com)
Anka ra Temsilcisi
Erdal İpekeşen Tel: (0312) 207 00 73-207 00 95

YÖNETİM
Tüzel Kişi Temsilcisi M.Rauf Ateş
Finans Direktörü Didem Kurucu

REKLAM
Grup Başkanı Nisa Aslı Erten
Grup Başkan Yardımcısı Funda Baykal
Satış Koordinatörü Menend Çerçioğlu, Nuray Berktav, Zeynep Rendeci
Satış Müdürleri Beril Güroğlu, Özge Uluç, Şerife Dökmetaş

TEKNİK
Reklam Teknik Ayfer Kaygun Buka, Şaban Yazır
Tel: (0212) 336 53 61 - 62
Rezervasyon Tel: (0212) 336 53 00-57-59
Faks: (0212) 336 53 92
Ankara Reklam Bölge Temsilcisi
Sezinur Balıkçıoğlu Tel: (0312) 207 00 72-73
Hedef Sayfalar Tel: (0212) 336 53 70
Faks: (0212) 336 53 91
Bölgeler Reklam Satış Sorumlusu
Dilek Ünlü Tel: (0212) 336 53 72

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
İtalya: Mariolina Siclari +39 02 91 32 34 66
mariolina.siclari@burda.com
Almanya: Julia Mund +49 89 92 50 31 97 julia.mund@burda.com
Michael Neuwirth +49 89 9250 3629 michael.neuwirth@burda.com
İsviçre: Goran Vukota +41 44 81 02 146
goran.vukota@burda.com
Fransa/Lüksemburg: Marion Badolle-Feick +33 1 72 71 25 24
marion.badolle-feick@burda.com
Avusturya: Christina Bresler +43 1 230 60 30 50
christina.bresler@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jeannine Soeldner +44 20 3440 5832
jeannine.soeldner@burda.com
ABD+Kanada+Meksika: Salvatore Zammuto +1 212 884 48 24
salvatore.zammuto@burda.com

YÖNETİM YERİ
Trump Towers, Kule 2, Kat: 21-22-23-24, 34387, Şişli/İstanbul
Tel: (0212) 410 34 04 Faks: (0212) 410 32 78
Baskı: Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş.
Adres: Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş.
Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:16 Ümraniye / İSTANBUL
Tel: 0216 444 44 03 / 236 Faks: 0216 365 99 07-08
Dağıtım: Doğan Dağıtım A.Ş. (0212) 449 63 63
Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık
FIPP Üyesidir
Okur Hizmetleri Hattı: (0212) 478 0 300
okurhizmetleri@doganburda.com
Abone Hizmetleri Hattı: (0212) 478 0 300
Faks: (0212) 410 35 12 - 13
• abone@doganburda.com • www.doganburda.com
Her gün 09:00 - 22:00 arasında hizmet verilmektedir.

© Evim Dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır.
Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların
her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.