HABERLER
İstanbul Life ve Ted Rönesans'tan Yaza Merhaba Partisi!

Eğlence, müzik, nefes kesen manzara... Vogue’da gerçekleşen yaza merhaba partisinde moda, sanat, cemiyet ve basın dünyasından konuklar bir araya geldi.

Etkileyici Boğaz manzarasına sahip Vogue’da İstanbul Life Dergisi’nin yaza merhaba partisi moda, sanat, cemiyet ve basın dünyasından ünlü isimleri buluşturdu. TED Rönesans Koleji ve Rönesans Eğitim Vakfı’nın katkılarıyla düzenlenen davete katılan konuklar Vogue’un dünya mutfağı lezzetlerini tadarken, manzaranın da tadını çıkardılar. DJ Can Hatipoğlu’nun set başında olduğu partide eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Sedat Ergin, Abbas Güçlü, Fatoş Karahasan, Çınar Oskay, Tayfun Bayazıt, Kanat Atkaya, Mehmet Turgut, Derin Sarıyer, Arda Türkmen, Tanem Sivar, Esin Övet, Saffet Emre Tonguç, Pınar Ergüner, Jale Balcı, İhsan Yılmaz, Banu Tuna, Alex Akimoğlu, Nilüfer Pazvantoğlu yaza merhaba partisine katılan isimler arasındaydı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.